با گسترش علم تجارت در کشورهای جهان ، حرفه املاک نیز شکل علمی به خود گرفته و هم اکنون با دانش محورشدن بر مبنای تخصص و توانمندی افراد ذیصلاح ، در قالب صنعت املاک اداره می شود . گروه مشاوران طلوع ملل نیز با بهره گیری از تمام نیازهای مربوطه و استخدام مشاوران متخصص ، توانمند و حرفه ای و همچنین کاملترین و به روزترین اطلاعات ، حتی در رکود بازار املاک که در سال های اخیر ایجاد شده ، توانسته جایگاه بسیار مهمی در زمره پیشگامان صنعت املاک داشته باشد.

این مجموعه با مدیریت مهدی عبدالرزاقی (رزاقی) ، جانمایی بزرگتری از مسکن بام (بزرگ آژانس محمودیه ) می باشد که از سال ۱۳۷۵ با درایت ایشان در مدت کوتاهی به بالاترین دوران اوج خود در تهران بزرگ رسید و از سال ۱۳۹۰ تحت نام گروه مشاورین" طلوع ملل " در مناطق ۲،۱و۳ به شکل حرفه ای ، براساس سه اصل مشتری مداری ، صداقت و تخصص که سرلوحه این سیستم می باشد ، توانسته است با رعایت این اصول ، افق تازه ای در زمینه معاملات املاک پدید آورد.

این مجموعه هرگونه نیاز شما را در زمینه ملکی اعم از خرید و فروش ، مشارکت در ساخت و تهاتر املاک و هم چنین رهن و اجاره ( تجاری ، اداری و مسکونی ) برطرف می نماید و تمام موارد فوق با بهره گیری از کارشناسان ملکی و حقوقی تنظیم می گردد و خدمات اداری مجموعه ، که شامل اخذ تاییدیه از سازمان های ملزومه می باشد ، کلیه امور فوق را در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رساند.

مجموعه طلوع ملل با تلاش فراوان توانسته است کارخرید و فروش املاک را از دلالی و واسطه گری صرف به صورت کار تخصصی و کارشناسی تبدیل نماید و خود را در زمره کم نقص ترین گروه مشاورین املاک در منطقه قرار دهد.